רונית לוי - מטפלת בהתמכרויות
  חיפוש סגירה 03-6413483אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה
צוות המטפלים של הקליניקה

רונית לוי - עובדת סוציאלית ומטפלת בהתמכרויות

רונית לוי, בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית מטעם אוניברסיטת חיפה ותואר שני בעבודה סוציאלית (מגמת טראומה) מאוניברסיטת חיפה וכן בוגרת קורסים והכשרות טיפוליות שונות לרבות קורס בטיפול בשיטת DBT, קורס התמכרויות של בית הספר המרכזי להכשרת עובדים סוציאליים ועוד.

רונית מטפלת בעלת ניסיון רב שנים בהתמכרויות ושימוש לרעה, לרבות התמכרות לחומרים, סמים, אלכוהול, תרופות מרשם, משככי כאבים, הימורים, התמכרות למסכים, ועוד.

במהלך שנות עבודתה סייעה רונית למשתמשים לרעה, למכורים ולמשפחותיהם ביציאה ממעגל ההתמכרות. במצבים כגון אלו לרונית ניסיון בבניית תהליכי גמילה והפסקת השימוש, הנערכים בד בבד עם טיפול רגשי אשר נועד לחשוף את הקושי הרגשי שבבסיס ההתמכרות, לעבדו, למצוא את הדרך להתמודד איתו ומתוך מטרה לטפל במקור הבעיה, ובכך גם לסייע במניעת מעידה חוזרת. עבודה טיפולית זו שמה גם דגש על חזרה לתפקוד יום-יומי, החזרת תפקודים שנזנחו או נפגעו (לרבות כשירות לעבודה, יחסים בין אישיים ומשפחתיים ועוד), בניית אורח חיים בריא, מציאת חלופות לוויסות רגשי ושיפור איכות החיים.

לרונית ניסיון בטיפול פרטני בהתמכרות, טיפול קבוצתי, משפחתי ועבודה עם הורים ומעגל התמיכה הקרוב של המשתמש או המכור.

בנוסף, רונית מסייעת לאנשים שעברו אירוע טראומטי אשר שינה את מסלול חייהם, תפקודם או השפיע על מצבם הרגשי (תאונה, פגיעה מינית, חוויות טראומטיות מהשירות הצבאי וכדומה). היא מטפלת גם באנשים הסובלים ממשברי חיים, קשיים בתפקוד עקב קשיים רגשיים שחווים, מסייעת במצבים של חרדות, מצבי רוח ודיכאון, קושי ביחסים חברתיים, שיפור תחושת הערך העצמי, שאלות בנושאי זהות עצמית ועוד.

לרונית ניסיון של כ 15 שנים בטיפול ובמהלכן רכשה כלים טיפולים מגוונים. אלה מהווים חלק אינטגרלי בטיפוליה ובעבודתה עם מטופלים ליציאה מהמשבר שפקד אותם, חזרה לתפקוד ושיפור איכות החיים.

 

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה