רמוטיב (Remotiv) - תרופות פסיכיאטריות במרכז ד"ר טל
  חיפוש סגירה 03-6413483אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה


רמוטיב (Remotiv)

רמוטיב

התרופה רמוטיב (Remotiv) משמשת לטיפול בחולים הסובלים מדיכאון ברמת חומרה קלה עד בינונית וממולצת למי שסובל מהפרעות במצב הרוח - מצב רוח כללי ירוד או מצבי רוח משתנים שאינם מאובחנים.

כמו כן מיועדת התרופה לטיפול בסובלים מחרדה, לרבות מצבי חוסר שקט, עצבנות ותחושת מתח כללית וכן לסובלים מקשיי שינה שונים. למידע על טיפול בחרדה.

לחצו כאן כדי ללמוד איך להתמודד עם דיכאון וחרדה באמצעות צמחי מרפא

תופעות לוואי

התרופה אינה גורמת להשמנה ואינה פוגעת בתפקוד המיני או באיזון המלחים בגוף. יחד עם זאת, לתרופה מספר תופעות לוואי קלות כגון הופעת אדמומיות על העור, מיחושים בבטן או יובש בפה.

תופעות אלו חולפות תוך זמן קצר מתחילת הטיפול. תמצית צמח ההיפריקום מהווה את החומר הפעיל של התרופה ומעלה את פעילותם של הסרטונין, דופמין ונוראדרנלין בגוף. התרופה ניתנת על ידי מרשם פסיכיאטר או רופא בלבד.

אם חיפשתם טיפול תרופתי בלבד, חשוב לנו להבהיר שבכל המחקרים שנערכו בתחום בריאות הנפש קיים יתרון ברור לטיפול תרופתי המשולב יחד עם טיפול רגשי, פסיכולוגי, שיחתי.

טיפול תרופתי כפי שרבים נוטים לחשוב אכן פתרון יעיל וטובבמקרים שונים, אך מהניסיון שלנו, לא תמיד הוא הפתרון המספק. מסיבה זו אנו ממליצים בחום שלא לוותר על הסיכוי להתפתחות אישית באמצעות כלים פסיכולוגיים ולהגיע לטיפול שיחתי ככל הניתן. נשמח לעזור לכם להבין יותר את משמעות הטיפול הרגשי, להציע לכם טיפול מתאים מתוך מגוון הטיפולים במרכז ולעזור לכם להשיג שקט נפשי. 


סרטונים בנושא
הצוות המומחה בטיפול פסיכיאטרי צוות מומחים מקצועי - מותאם אליך אישית
להרגיש קצת יותר טוב - תוספי התזונה הטבעיים של דר' טל | תוסף התזונה Re-Start Super
| תוסף התזונה Re-Live Super
מתעניין בטיפול אישי? צוות המומחים שלנו ישמח לעזור צור קשר

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה