שלומי אינגר - עובד סוציאלי קליני
  חיפוש סגירה 03-6413483אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה
צוות המטפלים של הקליניקה

שלומי אינגר - עובד סוציאלי קליני

שלומי אנגר, עובד סוציאלי קליני, בעל תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית מטעם אוניברסיטת חיפה, תואר ראשון בעבודה סוציאלית מטעם אוניברסיטת תל אביב וכן בעל הסמכה בפסיכותרפיה בגישה פסיכואנליטית במרכז ויניקוט ישראל. בנוסף, שלומי בוגר קורסים והשתלמויות טיפוליות שונות, לרבות טיפול בשיטת EMDR, טיפול בשיטת ""See Far CBT, טיפול ייעודי בנפגעי ונפגעות תקיפה מינית ועוד.  
 
שלומי, עורך טיפולים פרטניים במתבגרים ובמבוגרים, כאשר טיפוליו משלבים בין הגישה הדינמית לבין כלים ושיטות טיפול ממוקדות כמו EMDR, כלים קוגניטיביים התנהגותיים ועוד. 
שלומי מסייע בהתמודדות עם מגוון רחב של קשיים, בין השאר בהתמודדות עם מצבי משבר, מצבי אבל ואובדן;  טיפול במצבי דיכאון; התמודדות עם חרדות, טיפול בטראומה ו- PTSD, טיפול בהלומי קרב ונפגעי פעולות איבה, טיפול בנפגעי תקיפה מינית ועוד. 
 
בנוסף, שלומי מומחה בטיפול בהתמכרויות, לרבות התמכרות לחומרים, סמים, אלכוהול וסמי מסיבות ופיצוציות וכן התמכרויות התנהגותיות, בין השאר גם בהתמכרות למין ופורנו. 
לשלומי ניסיון טיפולי של כ- 20 שנים במהלכן עבד במסגרות ציבוריות ופרטיות כאחד, בטיפולים פרטניים, ייעוצים, הדרכות סטודנטים והדרכות של אנשי מקצוע, כתיבת חוות דעת פסיכו-סוציאליות ועוד. בין השאר עבד שלומי בלשכה לשירותים חברתיים "חוצות יפו", במרפאה למניעת מחלות מין של משרד הבריאות –"לווינסקי", במרכז טיפול ארצי לבריאות הנפש לאוכלוסיית הלהט"ב וכן משמש כקב"ן בשירות המילואים. 
 
שלומי מתמחה גם בטיפול בקהילת הלהט"ב והיה בין יוזמי ומקימי המרכז טיפול לבריאות הנפש ל-להט"ב בפיקוח משרד הרווחה, שם גם עסק באבחון וטיפול במטופלים מקהילת הלהט"ב סביב קשיים כמו חרדה, דיכאון, טראומה, התמכרויות והתמודדות עם מצבי משבר. 
 

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה