שליטה על עצמית על חרדות ועצבים - ייעוץ פסיכולוגי / פסיכיאטרי אונליין

חיפוש סגירה 1800-100-172

אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה

פורום לייעוץ פסיכולוגי/פסיכיאטרי אונליין

שליטה על עצמית על חרדות ועצבים

מחבר:
תאריך ושעה: 03/01/2019 21:42
שלום רב לכם.
שמי רינת אני לא בשום טיפול פסיכיאטרי לא מאמינה בטיפולים עם כדורים פסיכיאטרים וכדורים. הייתי בטיפול פסיכולוגי לפני כמה שנים והייתה לי פסיכולוגית נפלאה שעזרה לי ונתנה לי כלים מדהימים כדי להתגבר על דיכאון ושליטה. אבל כיום אחרי הרבה זמן שאני לא בטיפול וכרגע לא מעוניינת אולי פסיכולוגי פרטי לא יותר אני לא עובדת אבל יודעת לעזור לעצמי לבד. יש לי משפחה נפלאה ותומכת,רק יש לי בעיה אחת וזה חוסר שליטה בכעסים. לפעמים שמישהו עונה לי לא יפה אני עונה לו בחזרה בעצבים ועם הוא ממשיך לענות לי אני ממשיכה לענות בעצבים יש לי מין עצבים בגוף שאני לא יכולה להשתלט על עצמי ואחר כך אני מצטערת ונכנסת לחרדות דיכאון ואוכלת את עצמי בלב.לפעמים יש לי חרדות שממשיכות עשרים דקות ואז אני חוזרת לעצמי והכל עובר. אבל יש לי לפעמים יש לי חרדות כל היום ואני נסגרת בתוך עצמי ולמחרת קמה בבוקר וחוזרת לעצמי כאילו לא קרה כלום. אני ממש אודה לכם לעזרתכם כאן בפורום אתם תעשו לי מצווה עם תוכלו לתת לי טיפ על שליטה עצמית אולי איפה אני יכולה לקרוא על זה עם זה ספר או לא חשוב מה או עם אתם יכולים לתת לי טיפ מכם אני ממש אודה לכם,זאת תהיה מצווה גדולה אני מחפשת שיטות להרגעה עצמית בנושא חרדות עצבים איך לא לענות בעצבים איך להשתלט על המילים שאני מוציאה מהפה. אני כל כך מודה לכם ומאחלת לכם סוף שבוע נפלא ותודה מכל הלב
המומחים שלנו במבחר סרטי וידיאו רלוונטים

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה