טיפול קצר מועד במרכז ד"ר טל: חייגו 03-6413483
 חיפוש סגירה 03-6413483
אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה


שירותים חדשים במרכז ד"ר טל

פגישת ייעוץ - ייעוץ ממוקד

מתי מתאים להגיע לפגישת ייעוץ ממוקדת? 

הילד פתאום חזר להרטיב במיטה ואתם מתלבטים אם להתעלם או לרוץ לטפל; המתבגר משתנה מיום ליום, ואתם תוהים אם זה טבעי או צריך לעורר נורת אזהרה; רגע לפני ראיון ואתם לא יודעים מה להגיד; מתלבטים אולי במה מתאים לכם לעסוק; מרגישים שמשהו השתנה בכם בזמן האחרון, אך לא מבינים בדיוק מה; או שאולי תמיד רציתם להכיר את עצמכם טוב יותר, לחוות שיחה עם פסיכולוג, אבל לא מצאתם הזמן והמקום המתאימים.

רבים מהפונים אלינו מביעים קשיים, לבטים ומאווים מעין אלו. לא תמיד נדרש תחילתו של טיפול ארוך, ולעיתים יש צורך בפגישה אחת או שתיים בלבד. בדיוק לשם כך, אנו מציעים פגישות ייעוץ ממוקדות. 

הקליניקה לתמיכה רגשית ונפשית במרכז ד"ר טל מציעה לך מגוון סוגים של התערבויות קצרות מועד, בנות מפגש אחד, בהם תוכל/י להתייעץ עם המטפלים שלנו ולקבל עזרה ממוקדת:

כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבחור את המפגש המתאים לכם: 

  • טעימה מטיפול - רוצים לדעת אם אתם זקוקים לטיפול פסיכולוגי? לא בטוחים שאתם מבינים מה עושים בטיפול? מעוניינים לחוות טיפול פסיכולוגי, ללא מחויבות לטווח ארוך? הקליניקה לתמיכה רגשית ונפשית מציעה לכם טעימה קטנה - מפגש עם פסיכולוגית קלינית שיסייע לכם לענות על שאלות אלו.
  • צעד קדימה - יש לכם בעיה ספציפית? קושי פתאומי? לבטים או שאלות? זקוקים לפתרון מיידי? אנו מציעים לכם יעוץ ממוקד עם אנשי הטיפול שלנו, בתחומים השונים, לגיבוש פתרון לבעיה המטרידה אתכם ולבחירה נכונה של הדרך קדימה.
  • יעוץ פסיכולוגי - סובלים ממצוקה כלשהי? זקוקים ליעוץ מקומי של איש מקצוע? לא יודעים איך להביא בן משפחה או שותף זוגי לטיפול פסיכולוגי? הקליניקה לתמיכה רגשית ונפשית מציעה שירות יחודי של פגישת יעוץ חד פעמית.
  • פורום LIVE - רוצים להתייעץ עם איש מקצוע און-ליין? לא מקבלים תשובות מספקות בפורום באינטרנט? הכנסו לפורום שלנו ואיש טיפול יענה על שאלתכם באופן מקצועי.

קיראו על טיפול בן מפגש בודד בכתבה "פגישה אחת וגמרנו"

למידע נוסף וייעוץ ראשוני חייגו כעת: 03-6413483

 

הערה : השירותים הנ"ל אינם מהווים טיפול פסיכולוגי או באים במקומו, כי אם נועדו לסייע בזמן משבר או התלבטות ע"י מתן ייעוץ, הכוונה וכלים להמשך הדרך.


מתעניין בטיפול אישי? צוות המומחים שלנו ישמח לעזור צור קשר

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה