ד"ר יעל סגל מומחית בפסיכיאטריה – מרכז ד"ר טל.
  חיפוש סגירה 03-6413483
אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה
צוות המטפלים של הקליניקה

ד"ר יעל סגל - פסיכיאטרית מומחית

ד"ר יעל סגל, בעלת מומחיות הן בפסיכיאטריה והן בפסיכיאטריה של הילד והמתבגר. רופאה בכירה  במרכז לבריאות הנפש "גהה" ומנהלת מרפאת קשב ולמידה בביה"ח לילדים ע"ש אדמונד ולילי ספרא (בתל השומר).

ד"ר סגל בעלת תואר דוקטור לרפואה באוניברסיטת בן גוריון, למדה בתוכנית לפסיכותרפיה בפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב, בעלת רישיון לעיסוק בהיפנוזה ובעלת הכשרה בתחום הטיפול  הקוגניטיבי ההתנהגותי. כמו כן עברה קורס לכתיבת חוות דעת מטעם ההסתדרות הרפואית.

ד"ר סגל חברה באיגוד הפסיכיאטריה בישראל, באיגוד הישראלי לפסיכיאטריה של הילד והמתבגר ובאגודה הישראלית להיפנוזה.

ד"ר סגל התמחתה בפסיכיאטריה ובפסיכיאטריה של הילד והמתבגר במרכז לבריאות הנפש "שלוותה".

ד"ר סגל עסקה בייעוץ פסיכיאטרי לשירות הפסיכולוגי חינוכי בעיריית תל אביב. כיום הינה רופאה  בכירה במרפאה לילדים ולנוער במרכז לבריאות הנפש "גהה"  ויועצת לשירות הפסיכולוגי חינוכי של  עיריית פתח תקווה.

לד"ר סגל ניסיון רב בטיפול בילדים נוער ומבוגרים, תוך שילוב טיפול פסיכאטרי ופסיכותרפואטי  מומחיות בתחום ההשמה החינוכית והתאמת מסגרות חינוכיות.

אני המאמין שלי 

שלום, שמי יעל אני פסיכיאטרית מומחית הן לילדים והן למבוגרים. אני מאמינה שלכל ילד ולכל אדם יש את הזכות להרגיש טוב, לקבל את התמיכה והטיפול שזקוקים להם במסגרת המתאימה ביותר עבורם. 
 
באופן אישי, אני אוהבת את הספרים של מאיר שלו למבוגרים ולילדים, את ההומור ואת ההבנה של החולשות האנושיות.... שבאופן מפתיע הן גם החוזקות של הדמויות, וזה מה שהופך אותם לכל כך מיוחדות. ממליצה בחום. 


סרטונים של ד''ר יעל סגל

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה